Hlavná stránka » Aktuality a aktivity » Archív

Archív | Aktuality a aktivity

Dátum: 30. 11. 2016

Majstrovstvá Slovenska Taekwon-Do ITF na Športfestivale v Trenčíne

Už 12. ročník Majstrovstiev Slovenska Slovenského zväzu Taekwon-Do ITF, ktorý sa konal na Športfestivale neolympijských športov v Trenčíne, bol pre nás po organizačnej a propagačnej stránke veľmi úspešný.
» viac informácií

Dátum: 27. 11. 2016

Sústredenie talentovanej mládeže SZTKD ITF

V termíne 25. – 27. november 2016 organizoval Slovenský zväz Taekwon – Do ITF sústredenie talentovanej mládeže.

Dátum: 29. 11. 2016

4. kolo Slovenskej ligy PONTE

Dňa 05.11.2016 zorganizoval športový klub Koryo Bratislava 4. kolo Slovenskej ligy PONTE. Tejto súťaže sa zúčastnilo 72 cvičencov z klubov SZTKD ITF. Súťažilo sa v štyroch disciplínach Taekwon – Do ITF, kde si najlepší športovci odniesli vytúžený pohár.

Dátum: 20. 10. 2016

Úspešný Svetový pohár v Budapešti

Zverenci Slovenského zväzu Taekwon Do ITF a klubov Ge-Baek Prešov, Drako Smolenice nesklamali a dosiahli úspešné výsledky. Cesta bola veľmi náročná za víťazstvami, ale naši cvičenci ukázali, že patria medzi svetovú špičku.

Bronzová medaila pre Dávida Trochana na Svetovom pohári v Budapešti

Životný úspech dosiahol Dávid Trochan v disciplíne sparing do 57 kg v kategórii seniorov. V náročnej konkurencii, kde bolo 41 súťažiacich obsadil 3.miesto a získal bronzovú medailu pre Slovensko.

Dátum: 12. 10. 2016

Svetový pohár ITF v Budapešti

VI. Svetový pohár ITF sa koná 12- 16.10.2016 v meste Budapešť, Maďarsko. Našu Slovenskú republiku a SZTKD ITF budú na tomto podujatí reprezentovať – reprezentačný tréner Róbert Baláž, reprezentanti Jakub Tomáš, Dávid Trochan, Samuel Olejár, Tomáš Petro. Športový klub Ge-Baek Prešov bude zastupovať Lenka Palaščáková a ŠK Drako Smolenice Svetlana Losso.