Dátum: 29. 11. 2016

4. kolo Slovenskej ligy PONTE

Dňa 05.11.2016 zorganizoval športový klub Koryo Bratislava 4. kolo Slovenskej ligy PONTE. Tejto súťaže sa zúčastnilo 72 cvičencov z klubov SZTKD ITF. Súťažilo sa v štyroch disciplínach Taekwon – Do ITF, kde si najlepší športovci odniesli vytúžený pohár.

Po 4. kole sa vyhodnotilo umiestnenie prvých troch najlepších klubov SZTKD ITF za všetky 4 kolá ligy. Na 1. mieste sa umiestnil ŠK Ge-Baek Prešov, na 2. mieste sa umiestnil ŠK Hwarang Prešov a na 3. mieste sa umiestnil ŠK Drako Smolenice. Vyhodnocovali sa aj najlepší športovci celej ligy SZTKD ITF. V kategórii žiakov získal pohár za najlepšieho športovca Marian Adam, v kategórii žiačok Alexandra Daňková, v kategórii juniorov Samuel Olejár, v kategórii junioriek Miriam Doľacká, v kategórii seniorov Rastislav Majerník a v kategórii senioriek Veronika Klčová. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme za dosiahnuté výsledky a veríme, že aj v  roku 2017 budú svoje prvenstvo obhajovať. Súťaž bola skvele pripravená a tým chcem poďakovať prezidentovi klubu Dáriusovi Kneppovi za organizáciu. Tešíme sa na všetkých zúčastnených v roku 2017 pri organizácii Slovenskej ligy SZTKD ITF.